Tutvustus

Meie ettevõtte meeskond koosneb inimestest, kes on siiralt armunud oma kodulinna mitmekülgsesse, kauni arhitektuuriga kompaktsesse elukeskonda.

Meie rannikuäärne pealinn suudab rõõmustada aegumatu arhitektuuri elamustega Tallinna Süda-ja Vanalinnas, Skandinaavia mõjutustega metsa- ja mereäärsete kodudega mändide keskel, ilusate liivarandade ääres või imeliste vaadetega kaasaegsate residentside tippudes.

Lisaks Teie kinnisvara müümisel, oleme abiks väike- ja suurarenduste turundamisel, realiseerimisel, investeerimisprojektide leidmisel ning nendega seotud haldusteenuste pakkumisel nii kohalikele kui ka välisklientidele.

Meie kogenud meeskonna peamiseks motivatsiooniks on innovatiivsus, töökus ja pühendumus viia iga alustatud kokkulepe võiduka lõpuni. Tänu just neile eelnevalt nimetatud omadustele oleme suutnud edukalt toime tulla ka kõige keerulisemate ning  aeganõudvamate tehingutega.

Pakume kliendile komplektteenust, mis sisaldab endas võimalust kasutada mugavalt ja efektiivselt erinevate kinnisvara valdkonna oma ala professionaalide teenused läbi ühe büroo. Alustades kinnisvarahindamisest ja kinnisvaraga seotud juriidiliste küsimuste lahendamisest kuni turunduse ning kõikihõlmavate kinnisvara haldamise, hooldamise ja renoveerimiseni välja.

Rohkem infot leiate meie koostööpartnerite lehelt.

Klientide tagasiside

Oleme tänulikud professionaalse tegutsemise eest. Saime oma eelmise kodu müüdud ja uue kodu soetatud minimaalse ajakuluga.
Aitäh!
Ulvi Kadajas
Asjalik ja kiire tegutsemine. Tegemist on usaldusväärse kinnisvarabürooga, mida julgen soovitada. Edu tulevikuks.

Üllar
Üllar Toomiste